ژانویه 25, 2021

دستگاه کفشوی صنعتی

برای معرفی چند نمونه از دستگاه های نظافتی و تجهیزات رفاهی به موارد زیر اشاره می کنیم:

دستگاه کفشوی صنعتی

انجام عملیات شست و شوی با استفاده از دستگاه های کفشوی صنعتی دارای مزایای متعددی می باشد. کاهش میزان مصرف آب و مواد شوینده و ارائه کیفیت عالی شستشو از جمله مزیت های این دستگاه می باشد. همچنین به دلیل کاهش نیروی انسانی و کاهش مصرف آب، با به کارگیری اسکرابرها، تا حد زیادی در هزینه های افراد صرفه جویی می شود. مصرف پایین آب و حتی مواد شوینده نیز، کفشوی صنعتی را به دستگاه هایی سازگار با محیط زیست تبدیل نموده است. استفاده از کفشوی صنعتی می تواند سرعت نظافت را چند برابر و سطح را بلافاصله بعد از شستشو، خشک می نماید. لغزنده نبودن سطح بعد از عملیات شستشو، محیط ایمن و بی خطری را برای افراد در حال عبور فراهم می نماید. عدم ایجاد اختلال در رفت و آمد افراد و همچینن عدم انتشار آب آلوده به دلیل جدا بودن مخازن آب تمیز و کثیف از هم، از دیگر مزایای کف شوی ها می باشد.

دستگاه کارواش

شوینده فشار قوی یا دستگاه کارواش تجهیزات مکانیزه نظافتی است که با استفاده از پاشش آب پر فشار بر روی سطوح هدف تمامی انواع آلاینده های چسبیده به سطوح و جرم ها را نظافت نموده و سطوحی عاری از آلودگی ایجاد می کند. آب پر فشار پاشش شده از دستگاه کارواش صنعتی با ضربه زدن به ذرات آلاینده موجب جدا شدن آن ها از روی سطوح می گردد. سرعت یا دبی آب خروجی و فشار آب دو عامل مهم و کلیدی در دستگاه کارواش صنعتی می باشند. هر چه فشار آب خروجی بیشتر باشد، دستگاه کارواش توانایی بیشتری در نظافت لایه های عمیق تر آلودگی خواهد داشت و هر چه سرعت یا دبی آب خروجی بالاتر باشد، سرعت شستشو بیشتر خواهد بود.

دستگاه خوشبو کننده هوا

از دستگاه خوشبو کنده هوا برای پخش رایحه در مکان های مختلف استفاده می شود و این دستگاه در تمامی مکان ها کاربرد دارد. اما شرکت ها و سازمان های تجاری از مشتریان مهم دستگاه خوشبو کننده هوا هستند، زیرا می توانند رایحه سازمانی با خوشبو کننده هوا، ایجاد نمایند. این دستگاه عطر افشان با رایحه های مختلف و مدل های متفاوت در بازار به فروش می رسند. اما سازمان های مختلف می توانند با ایجاد رایحه سازمانی با خوشبو کننده هوا، بوی مخصوص به سازمان خود را داشته باشند. طراحی و ساخت دستگاه های خوشبو کننده هوا، دارای تکنولوژی منحصر به فردی با نام اتمیزیشن است در این تکنولوژی به منظور پخش بهتر رایحه در محیط و جلوگیری از بروز حساسیت های تنفسی، اسانس به ذرات پودری تبدیل می شود. به همین دلیل استفاده از دستگاه خوشبو کننده هوا در محیط های مختلف بدون مانع خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *