سلفی خطرناک!

یه زن ۲۱ ساله روسی هنگام گرفتن عکس سلفی به سمت خود شلیک کرد و شدیدا زخمی شد.

به گزارش آلامتو به نقل از ایسنا، یه زن ۲۱ ساله روسی در حالیکه یه کلت ۲۱ میلی متری رو به سمت سر خود نشونه گرفته بود و قصد گرفتن عکس سلفی داشت، به اشتباه به خود شلیک کرد.

این زن روسی در دفتر کارش تصمیم می گیرد با یه اسلحه ۹ میلی متری غیرمرگبار عکس سلفی بگیره اما به طور تصادفی ماشه رو می فشارد.

یکی از شاهدان ماجرا گفت: ورونیکا از نگهبان خواست اسلحه رو به اون بده تا با اون عکس بگیره و اون هم قبول کرد. اون اسلحه رو برداشت و شروع به عکس گرفتن کرد اما یهو به طور اتفاقی به خود شلیک کرد.

پس از این اتفاق این زن به بیمارستان منتقل شد. پزشکان شرایط ایشون رو بحرانی اعلام کردن و ایشون در بخش مراقبت های خاص به سر می برد.

نگهبان صاحب اسلحه به دلیل قرار دادن اسلحه خود در اختیار این زن شاید به شش ماه حبس محکوم می شه.

این روزا تب گرفتن عکس های سلفی شدیدا بالا گرفته. این وسط مردم تلاش دارن عکس های خلاقانه تری رو نسبت به بقیه بگیرن و این موضوع بعضی وقتا به قیمت جانشون تموم می شه.

روز گذشته هم یه مرد سنگاپوری هنگام گرفتن عکس سلفی از یه صخره سقوط کرد و جون خود رو از دست داد. ایشون وقتی که که به همراه دوستانش در بالی اندونزی در تعطیلات بود بالای یه صخره تعادل خود رو از دست داد و به دریا سقوط کرد.

دو هفته پیش یه نوجوون رومانیایی وقتی که بالای یه قطار می خواست سلفی بگیره، پایش به یه سیم برق ۲۷۰۰ ولتی تماس پیدا کرد و کشته شد.

اوت گذشته هم یه مرد مکزیکی هنگام گرفتن سلفی در وضعیتی که اسلحه رو به سمت خود نشونه گرفته بود، به طور اتفاقی شلیک کرد و کشته شد.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

خواص عشق واسه بدن

سلفی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *